.Net fejlesztő

.Net fejlesztő2019-01-02T22:49:06+00:00

Project Description

Dinamikusan fejlődő egyedi alkalmazásokat fejlesztő cégünk a legmodernebb, maradandó technológiák felhasználásával egyedi, üzleti szoftverfejlesztésre keres .NET fejlesztőt.

A leendő csapattag nagyvállalati rendszerek ezen belül is pénzintézeti területen menedzsment rendszerek, hitelelbírálati és kockázatelemzési rendszerek fejlesztésében vesz részt.
Emellett adattárház fejlesztési projekten Cloud és BigData területen valamint ipari területen gyártásautomatizálási vagy közlekedésirányítás projektjeinken, irányítás-automatizálási projekteken vesz részt a fejlesztői csapatban szerver és kliens oldali alkalmazások létre hozásában.

Elvárások
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel C#, ASP.NET és más webes technológiákban

  • Legalább 3 éves relációs adatbázisok területén szerzett tapasztalat

  • Tapasztalat webes alkalmazások és adatbázisok megtervezésében

  • HTML, CSS, Javascript ismerete

  • Felsőfokú végzettség

  • Angol nyelv biztos, társalgási szintű ismerete

  • Keresed a fejlődési lehetőségeket

Előny, ha:
  • A programozás számodra munka és hobbi is egyaránt

  • Front-end fejlesztésben (JQuery, TypeScript, AJAX ) szerzett tapasztalat

  • SharePoint felhasználói és fejlesztői tapasztalat

  • Microsoft minősítések

Amit nyújtunk:
  • Versenyképes jövedelem

  • Magas szintű szakmai színvonal, nemzetközi és hazai szinten is elismert szakembergárda

  • Folyamatos fejlődés, legújabb technológiák megismerése

  • Innovatív, új ötletekre nyitott vezetőség

  • Színvonalas munkakörülmények

  • Fiatalos jó hangulatú csapat

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésed, magyar nyelvű önéletrajzodat küldd el a hello@codinglab.hu címre. Ha tapasztalatod, képzettséged nem fedi teljesen a fent leírtakat, de alkalmasnak érzed magad a feladatra, akkor is jelentkezz hozzánk.