Senior Front-end Fejlesztő

Senior Front-end Fejlesztő2019-01-02T22:48:45+00:00

Project Description

Feladatok
  • Webes alapú applikációk tervezése, fejlesztése, támogatása

  • Fejlesztések megtervezésében való aktív részvétel

  • Új technológiák megismerése, alkalmazása

Elvárások
  • Rendelkezz legalább 3-4 éves fejlesztői tapasztalattal

  • Web/Java technológiák ismerete

  • HTML5 és CSS alapos ismerete

  • Tapasztalat az alábbi technológiákban: JavaScript valamint népszerű front-end frameworkök (e.g. AngularJS, JQuery, ReactJS)

  • API’s (SOAP / REST) ismerete

Előny, ha:
  • Ismered a következő technológiák valamelyikét:

    • WebSocket, Webworke
    • TypeScript, JSDoc
    • XML, JSON
    • Apache Ant, Maven, Subversion, Jenkins, Artifactory, Electron
    • Jira
Amit nyújtunk:
  • Versenyképes jövedelem

  • Egyéb juttatások

  • Kollegáink fejlődésének támogatása

  • Szeretünk csapatban dolgozni és szeretünk együtt kikapcsolódni

  • Színvonalas munkakörnyezet

  • Változatos projektmunkák nemzetközi lehetőséggel

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésed, magyar nyelvű önéletrajzodat küldd el a hello@codinglab.hu címre. Ha tapasztalatod, képzettséged nem fedi teljesen a fent leírtakat, de alkalmasnak érzed magad a feladatra, akkor is jelentkezz hozzánk.