Junior .Net / C# fejlesztő

Junior .Net / C# fejlesztő2019-12-01T18:16:02+00:00

Project Description

Feladatok
  • Vállalati rendszerekhez kapcsolódó alkalmazások fejlesztése

  • Elkészült fejlesztések tesztelése, dokumentálása

  • Egyéb IT fejlesztési projektben való részvétel

Elvárások
  • jártasság Microsoft.NET keretrendszerre történő fejlesztésben

  • alkalmazásfejlesztési tapasztalat Visual Basic és C# nyelvek valamelyikében

  • SQL ismeretek (MSSQL, PostgreSQL)

  • kommunikációképes angol nyelvtudás

  • önálló munkavégzés, pontosság

Előny:
  • XML, XSD ismerete

  • HTML, Javascript tapasztalat

  • Felsőfokú szakmai (informatikai, programozó) végzettség

Amit nyújtunk:
  • változatos, kihívást jelentő munkakör

  • innovációt, új ötleteket támogató csapat

  • versenyképes jövedelem

  • folyamatos tanulási-, és fejlődési lehetőség

  • fiatalos, jó hangulatú csapat

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésed, magyar nyelvű önéletrajzodat küldd el a hello@codinglab.hu címre. Ha tapasztalatod, képzettséged nem fedi teljesen a fent leírtakat, de alkalmasnak érzed magad a feladatra, akkor is jelentkezz hozzánk.