Junior Java Fejlesztő

Junior Java Fejlesztő2019-12-01T18:15:08+00:00

Project Description

Dolgozz nálunk, ha:
  • szívesen csatlakoznál egy fiatalos csapathoz
  • keresed a komolyabb szakmai kihívásokat

Minimális elvárások:
  • Vállalati Java technológiák ismerete

  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete

  • Agilitás, mobilitás, nyitottság

  • Csapatjátékos hozzáállás

  • Oracle vagy MySQL ismerete

Előnyt jelent:
  • HTML, JavaScipt, CSS, jQuery,

  • AngularJS és/vagy Bootstrap ismeret

  • A programozás számodra munka és hobbi is egyaránt

  • Ezek közül bármi érdekel: csocsó, paintball, xbox, sörözés

Amit nyújtunk:
  • Magas szintű szakmai színvonal, elismert szakemberek

  • Tanulsz és fejlődsz. Folyamatosan.

  • Alkalmazotti jogviszony, teljes munkaidő

  • Versenyképes jövedelem

  • Színvonalas munkakörülmények

  • Fiatalos jó hangulatú csapat

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésed, magyar nyelvű önéletrajzodat küldd el a hello@codinglab.hu címre. Ha tapasztalatod, képzettséged nem fedi teljesen a fent leírtakat, de alkalmasnak érzed magad a feladatra, akkor is jelentkezz hozzánk.