Java fejlesztő

Java fejlesztő2019-01-02T22:49:31+00:00

Project Description

Dinamikusan fejlődő egyedi alkalmazásokat fejlesztő cégünk a legmodernebb, maradandó technológiák felhasználásával egyedi, üzleti szoftverfejlesztésre keres Java Fejlesztőt.

A leendő csapattag nagyvállalati rendszerek ezen belül is pénzintézeti területen menedzsment rendszerek, hitelelbírálati és kockázatelemzési rendszerek fejlesztésében vesz részt.
Emellett adattárház fejlesztési projekten Cloud és BigData területen valamint ipari területen gyártásautomatizálási vagy közlekedésirányítás projektjeinken, irányítás-automatizálási projekteken vesz részt a fejlesztői csapatban szerver és kliens oldali alkalmazások létre hozásában.

Feladatok
  • Java alapú üzleti alkalmazások fejlesztésében való közreműködés

  • A csapatban dolgozó fejlesztők szakmai irányítása

  • Ügyfél elvárások, üzleti problémák felmérésében való részvétel

  • Aktív részvétel a megodások tervezésében

  • Tesztelés és élesítés valamint a szükséges migráció támogatása

  • Junior kollégák tanítása, mentorálása

Elvárások
  • Java fejlesztésben szerzett 3+ év tapasztalat

  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete

  • Agilitás, mobilitás, nyitottság

  • Csapatjátékos hozzáállás

  • Vállalati Java technológiák ismerete

  • Oracle vagy MySQL ismerete

  • HTML5, JavaScript, CSS3

Előny, ha:
  • AngularJS és/vagy Bootstrap ismeret

  • Agilis fejlesztési módszertanok ismerete

  • Team leader tapasztalat

  • A programozás számodra munka és hobbi is egyaránt

  • Ezek közül bármi érdekel: csocsó, paintball, xbox, sörözés

Amit nyújtunk:
  • Versenyképes jövedelem

  • Egyéb juttatások

  • Hazai és nemzetközi projektek

  • Nagyvállalati technológiák használata

  • Színvonalas munkakörülmények

  • Fiatalos jó hangulatú csapat

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésed, magyar nyelvű önéletrajzodat küldd el a hello@codinglab.hu címre. Ha tapasztalatod, képzettséged nem fedi teljesen a fent leírtakat, de alkalmasnak érzed magad a feladatra, akkor is jelentkezz hozzánk.