Junior iOS fejlesztő

Junior iOS fejlesztő2019-12-01T18:14:51+00:00

Project Description

A feladat egyrészt saját startupok termékfejlesztése, másrészt ügynökségi ügyfelek projektjeinek elkészítése.

Feladatok
  • iOS applikációk fejlesztése

  • Dokumentációk készítése

  • Tesztelés

  • Hibajavítás

  • Igény esetén a termék továbbfejlesztése

Ezeket kell, hogy ismerd:
  • iOS (Swift)

  • Objective-C

  • REST API-k, és Web Service-ek

  • Git

Elvárások:
  • Min. 1 éves iOS fejlesztői tapasztalat

  • Modern technológiák iránti elkötelezettség

  • Önálló, proaktív, precíz munkavégzésre való igény

  • Felsőfokú végzettség

  • legyél flexibilis, lelkes, sokoldalú, újító kedvű

Előny:
  • Demonstrálható referencia alkalmazások

  • Kliens-szerver alkalmazások programozásának ismerete

  • Agilis módszertanok ismerete

Amit nyújtunk:
  • Izgalmas, változatos kihívások

  • Fiatal, lendületes, segítőkész csapat

  • Rugalmas munkavégzés, nagy önállóság

  • Folyamatos fejlődési lehetőség

  • Csapatépítők

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésed, magyar nyelvű önéletrajzodat küldd el a hello@codinglab.hu címre. Ha tapasztalatod, képzettséged nem fedi teljesen a fent leírtakat, de alkalmasnak érzed magad a feladatra, akkor is jelentkezz hozzánk.