Beágyazott C fejlesztő – Medior

Beágyazott C fejlesztő – Medior2020-12-19T17:13:49+00:00

Project Description

Multinacionális partnereinkkel közös fejlesztési projekthez keresünk szakembereket autóipari területre.

Feladatok

Olyan fejlesztésekben veszünk részt ahol csúcstechnológiás fejlesztési megoldásokat szállítunk partnereink számára. Ezen projektek keretében feladatod lesz a teljes körű alkalmazás megvalósítás AUTOSAR architektúrában, dedikált projektcsoport tagjaként, beleértve a requirement engineeringet, a rendszertervezést a modul designt, az integrációt a tesztelést és a dokumentálást is.

Elvárások:
  • Villamosmérnök vagy informatikus diploma (BSc / MSc)

  • Minimum 3 éves teljes munkaidős C-programozási tapasztalat, beágyazott környezetben

  • Tapasztalat egy vagy több fieldbus system használatával (CAN, CANFD, FlexRay, Ethernet)

  • A fejlesztési és tesztelési mérőeszközök ismerete

  • Légy csapatjátékos és igényes mind a munkád során és ötleteid megvalósításában

  • Írj és beszélj aktívan angolul

Előny:
  • AUTOSAR / MISRA C tapasztalat

  • Autodiagnosztikai tapasztalat (OBD, UDS)

  • Analóg és digitális hardver ismerete, hardver alapú programozáshoz

  • Motorvezérlő rendszer vagy a tesztrendszer fejlesztésének ismerete

  • ISO26262, Real time Operating Systems,  Vector tool chain tapasztalat

Amit nyújtunk:
  • Izgalmas, változatos kihívások itthoni és nemzetközi projektetkben

  • Fiatal, lendületes, egymást segítő csapat

  • Rugalmas munkavégzés, nagy önállóság, 100% remote munkavégzés

  • A fejlődés csak rajtad múlik, a lehetőséget mi megadjuk

  • Az irodánk a III. kerületben van, bármikor dolgozhatsz onnan is

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésed, magyar, vagy akár angol nyelvű önéletrajzodat küldd el a hello@codinglab.hu címre. Ha tapasztalatod, képzettséged nem fedi teljesen a fent leírtakat, de alkalmasnak érzed magad a feladatra, akkor is jelentkezz hozzánk.